Počet nově nakažených Covid-19 v Řecku podle regionů: 9. května 2021

INFOGRAFIKA: Covid 19 v Řecku

PROHLÉDNOUT
KrajNákaza 9. květenPrůměr 7 dnína 100 000
Aitólie-Akarnánie10877,2951,23
Východní Atika13088,2925,88
Argolida249,5724,73
Arkádie108,8611,54
Arta11,001,47
Achaia5536,1417,72
Bojótie7228,2961,06
Atény – Sever12788,5721,46
Grevena53,0015,74
Drama1510,5715,26
Východní Atika5644,7134,8
Atény – Západ167117,7134,1
Evros2717,4318,25
Evia1922,009,01
Euritánie12,294,98
Ilia128,717,53
Imathia119,867,82
Iraklio (Kréta)4632,7115,06
Thasos52,0036,31
Thesprótie86,4318,35
Soluň285214,4325,67
Thira (Santorini)40,7121,18
Ikaria32,8630,36
Ioannina3725,8622,04
Kavala1813,8614,41
Kalymnos2927,5798,47
Karditsa108,148,81
Karpathos113,00150,48
Kastoria98,0017,88
Atény – Centrum290232,0028,17
Korfu1812,5717,25
Kilkis1912,8623,63
Kozani2829,1418,64
Korint1114,577,58
Kos54,5714,54
Lakónie75,147,85
Larisa5741,7120,05
Lasithi24,572,65
Lesbos35,863,47
Magnisia5033,7126,31
Mesénie106,576,25
Mykonos11,149,87
Naxos43,2919,2
Ostrovy229,1429,47
Atény – Jih12887,8624,16
Xanthi1816,2916,18
Paros11,006,7
Pireus202104,2944,99
Pella2011,0014,32
Pieria137,1410,26
Rethymno67,577,01
Rodopi67,295,36
Rodos94,437,51
Samos21,436,06
Serres1716,009,64
Sporady22,1414,49
Tinos10,2911,58
Trikala1714,2912,97
Fthiótida2114,1413,27
Florina197,1436,95
Fokida43,009,91
Chalkidiki105,299,44
Chania2119,4313,41
Chios21,713,8
V ŠETŘENÍ105  
Incidence nakažených Covid-19 v Řecku podle regionů k 9.5. 2021

* “Ostrovy” je administrativní jednotka ostrovů v oblasti Atiky (Sarónské ostrovy – Hydra, Angistri, Aegina atd.) a ostrovů nacházející se jižně od Peloponésu

INFOGRAFIKA: Covid 19 v Řecku

PROHLÉDNOUT
Yiannis Koreček
Zde najdete mé články. Pokud se ovšem chcete něco dozvědět o mne, pak musíte kliknout sem.