#PrayforUkraine! Ukrajinská vlajka Info pro ukrajinské uprchlíky v Řecku zde

Počet nově nakažených Covid-19 v Řecku podle regionů:

ke dni: 31. srpna 2021

Tabulka zohledňuje hlavně nové případy. Regiony s nulovou nákazou se zde neobjeví. Ujistěte se, do jakého administrativního celku spadá oblast, kterou hledáte.

KrajNákaza 31. srpenPrůměr 7 dnína 100 000
Aitólie-Akarnánie6544.4330.83
Východní Atika14085.4327.87
Andros12.1410.84
Argolida1917.8619.58
Arkádie1714.1419.61
Arta117.1416.21
Achaia162113.0052.21
Bojótie4726.7139.86
Atény – Sever11874.1419.94
Grevena53.1415.74
Drama4522.4345.78
Východní Atika4724.2929.21
Atény – Západ14887.7130.22
Evros6547.0043.93
Evia5042.4323.72
Euritánie34.0014.94
Zakynthos68.2914.72
Ilia7463.5746.45
Imathia5130.7136.27
Iraklio (Kréta)9073.5729.46
Thasos21.4314.52
Thesprótie1313.5729.83
Soluň373253.8633.59
Thira (Santorini)2014.00105.92
Ithaka20.8661.9
Ikaria115.43111.31
Ioannina3721.8622.04
Kavala6151.0048.83
Kalymnos1712.0057.72
Karditsa2312.0020.26
Karpathos32.1441.04
Kastoria1514.8629.81
Kea-Kythnos10.2925.57
Atény – Centrum203147.2919.72
Korfu5340.4350.78
Kefalonia97.2925.14
Kilkis3015.4337.3
Kozani7850.1451.93
Korint5331.5736.53
Kos1011.8629.07
Lakónie1616.1417.95
Larisa11265.0039.39
Lasithi3018.8639.8
Lesbos3324.2938.18
Lefkada2414.71101.3
Limnos23.2911.59
Magnisia3825.7120
Mesénie9672.8660.02
Milos42.8640.27
Mykonos3716.86365.11
Naxos2119.00100.78
Ostrovy3518.1446.88
Atény – Jih10065.2918.87
Xanthi2819.7125.17
Paros107.1467
Pireus11077.7124.5
Pella4225.5730.07
Pieria5340.1441.83
Preveza1711.1429.57
Rethymno2826.1432.71
Rodopi3115.1427.67
Rodos11365.1494.3
Samos55.0015.16
Serres3022.2917
Sporady65.4343.48
Syros32.4313.95
Tinos12.5711.58
Trikala4122.8631.28
Fthiótida2924.7118.33
Florina108.0019.45
Fokida84.7119.83
Chalkidiki4526.2942.49
Chania4839.1430.65
Chios2417.8645.56
V ŠETŘENÍ192  
Incidence nakažených Covid-19 v Řecku podle regionů k 31.8. 2021

* “Ostrovy” je administrativní jednotka ostrovů v oblasti Atiky (Sarónské ostrovy – Hydra, Angistri, Aegina atd.) a ostrovů nacházející se jižně od Peloponésu

INFOGRAFIKA: Covid 19 v Řecku

PROHLÉDNOUT
Yiannis Koreček
Zde najdete mé články. Pokud se ovšem chcete něco dozvědět o mne, pak musíte kliknout sem.