Počet nově nakažených Covid-19 v Řecku podle regionů: 12. května 2021

KrajNákaza 9. květenPrůměr 7 dnína 100 000
Aitólie-Akarnánie12799,7160,25
Východní Atika12995,5725,68
Andros31,8632,53
Argolida2014,1420,61
Arkádie2815,8632,3
Arta32,144,42
Achaia6648,1421,27
Bojótie4431,4337,31
Atény – Sever11895,7119,94
Grevena43,1412,6
Drama2916,5729,51
Východní Atika4745,1429,21
Atény – Západ168119,4334,31
Evros2820,8618,93
Evia3728,2917,55
Euritánie21,149,96
Zakynthos21,294,91
Ilia2612,5716,32
Imathia179,4312,09
Iraklio (Kréta)5941,8619,31
Thasos32,7121,79
Thesprótie66,7113,77
Soluň226203,0020,35
Thira (Santorini)20,7110,59
Ikaria32,1430,36
Ioannina5935,5735,14
Kavala2418,7119,21
Kalymnos3127,71105,26
Karditsa148,2912,33
Karpathos12,8613,68
Kastoria45,867,95
Atény – Centrum319261,1430,99
Korfu1519,8614,37
Kefalonia11,002,79
Kilkis1513,0018,65
Kozani3027,2919,97
Korint2115,4314,47
Kos97,0026,17
Lakónie44,004,49
Larisa6152,5721,45
Lasithi44,575,31
Lesbos2511,1428,92
Lefkada10,574,22
Limnos10,435,79
Magnisia6040,2931,58
Mesénie36,291,88
Naxos13,004,8
Ostrovy1511,2920,09
Atény – Jih10596,8619,82
Xanthi1512,5713,49
Paros31,2920,1
Pireus162114,4336,08
Pella1612,4311,45
Pieria96,867,1
Preveza21,713,48
Rethymno1311,0015,19
Rodopi65,865,36
Rodos35,292,5
Samos42,2912,13
Serres2816,0015,87
Sporady21,2914,49
Syros31,0013,95
Trikala1916,5714,49
Fthiótida2218,8613,9
Florina2112,7140,84
Fokida15,432,48
Chalkidiki116,7110,39
Chania2520,4315,97
Chios31,575,7
V ŠETŘENÍ94  
Incidence nakažených Covid-19 v Řecku podle regionů k 12.5. 2021

* “Ostrovy” je administrativní jednotka ostrovů v oblasti Atiky (Sarónské ostrovy – Hydra, Angistri, Aegina atd.) a ostrovů nacházející se jižně od Peloponésu

INFOGRAFIKA: Covid 19 v Řecku

PROHLÉDNOUT
Yiannis Koreček
Zde najdete mé články. Pokud se ovšem chcete něco dozvědět o mne, pak musíte kliknout sem.