Koncert Yiannise Kotsirase v Praze se odkládá

Yiannis Kotsiras měl 30.4. vystoupit v pražském divadle Broadway, avšak vzhledem ke stávající vážné pandemické situaci se zpěvák rozhodl koncert přeložit. Nový termín není ještě znám, ale měl by se určitě odehrát v říjnu tohoto roku na stejném místě.

Podle dostupných informací jsou zakoupené lístky v platnosti a jejich prodej i nadále pokračuje. Událost se těší velkému zájmu – k dnešnímu dni zbývá posledních 324 míst k sezení.

Zásah koronavirem způsobující nemoc COVID19 ovlivnil celé zpěvákovo evropské turné. Prozatím s otazníkem je i původní termín již vyprodané haly Lorely Saal ve Vídni. I když se zatím nic nemění, šance na dodržení původního kalendáře je malá vzhledem k tomu, že do hlavního města Rakouska měl řecký umělec dorazit dva dny po pražském vystoupení.

Původní termín 30. 4. se odkládá na říjen, © Yiannis Kotsiras

V současné době se zpěvák nachází doma a snaží se i ostatní povzbudit k tomu, aby nikam nechodili. Netradičně umístil na sociální sítě fotografii ze svého soukromí se svými dětmi a podpořil Řeckem znějící kampaň “Zůstáváme doma” (ménume spíti), která svým názvem odkazuje na příznivce hnutí “Zůstáváme v Evropě” (ménume Evrópi) během referenda o setrvání v EU před pěti lety.

VSTUPNÉ na pražský koncert se pohybuje mezi 990 a 1590 korunami a zakoupit je můžete ZDE anebo v místě konání.

Yiannis Koreček
Zde najdete mé články. Pokud se ovšem chcete něco dozvědět o mne, pak musíte kliknout sem.